Marka Vekke powstała z zamiłowania do drewna – ponadczasowego i naturalnego surowca, który doskonale pasuje do każdego wnętrza. Wieloletnie zainteresowanie designem rozbudziło w nas pasję do samodzielnego tworzenia i chęć dzielenia się projektami z szerszym kręgiem odbiorców. Jesteśmy rzemieślnikami i jesteśmy z tego dumni. W naszej stolarskiej pracy korzystamy z różnych materiałów – projekty realizujemy przy wykorzystaniu popularnej płyty meblowej, płyt lakierowanych MDF (posiadamy własną lakiernię) oraz litego drewna, które także w całości obrabiamy sami.

Cały proces twórczy i produkcyjny skupia się w naszych rękach. Projekty 3D mebli tworzymy wspólnie z naszymi Klientami tak, aby spełnić ich wszystkie oczekiwania. Wspólnie wypracowane i zaakceptowane projekty następnie przenoszone są przez naszych stolarzy w trójwymiar. A to wszystko dzięki precyzyjnej pracy kilku rzemieślników. Posiadamy zakład produkcyjny z nowoczesnymi maszynami do obróbki zarówno płyty meblowej, jak i litego drewna.

Wierzymy, że produkty, które wychodzą z naszej pracowni wpasują się we wnętrza aranżowane i zamieszkiwane przez osoby, którym zależy na jakości, szlachetności wykorzystywanych materiałów oraz nieprzemijającym stylu. Przykładamy dużą uwagę do detali, ponieważ to one świadczą o jakości mebli, które trafiają do Waszych domów. Nie produkujemy mebli przemysłowo, ale tworzymy je przy pomocy pracy własnych rąk, w każdym meblu zostawiając cząstkę siebie.

ZAmów bezpłatną wycenę