Marka Vekke powstała z zamiłowania do tworzenia mebli. Wieloletnie zainteresowanie designem rozbudziło w nas pasję do samodzielnego tworzenia i chęć dzielenia się naszymi realizacjami z szerszym kręgiem odbiorców. Jesteśmy rzemieślnikami i jesteśmy z tego dumni. W naszej stolarskiej pracy korzystamy z różnych materiałów – projekty realizujemy przy wykorzystaniu popularnej płyty meblowej, płyt lakierowanych MDF (posiadamy własną lakiernię), płyt akrylowych, szkła i innych materiałów, które w większości obrabiamy sami.

Cały proces twórczy i produkcyjny skupia się w naszych rękach. Projekty 3D mebli tworzymy wspólnie z naszymi Klientami tak, aby spełnić ich wszystkie oczekiwania. Wspólnie wypracowane i zaakceptowane projekty następnie przenoszone są przez naszych stolarzy w trójwymiar za pomocą nowoczesnego, sterowanego CNC i zautomatyzowanego parku maszynowego, który znacząco ułatwia i przyspiesza pracę. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem dlatego nie boimy się bardziej skomplikowanych projektów, w których wiele jest także ręcznej pracy. Przyświeca nam jednak idea produkowania mebli na wymiar, dostosowanych do pomieszczeń naszych Klientów, w sposób przemysłowy, co obniża koszty produkcji i pozwala zapewnić Klientom lepsze ceny.

Wierzymy, że produkty, które wychodzą z naszej pracowni wpasują się we wnętrza aranżowane i zamieszkiwane przez osoby, którym zależy na jakości mebli oraz wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów. Przykładamy dużą uwagę do detali, ponieważ to one świadczą o jakości mebli, które trafiają do Waszych domów.

ZAmów bezpłatną wycenę